2027/933
Ditte Heath (f. 1923, d. 2004)
Adrian Heath (f. 1923, d. 2016)
Armstol med stel af aluminium, sæde og ryg med sort skai Model 186 RLC. Udført hos France & Søn/Cado.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud