2043/​207

Ti mortere af malm med otte pistiller. 16/19. årh. H. 6–15 cm. (18)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag