2043/207
Ti mortere af malm med otte pistiller. 16/19. årh. H. 6–15 cm. (18)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag