2016/​20

Konsol og spejl af rigt udskåret og forgyldt træ, plade af sortbroget marmor. Rococoform. 20.-21. årh. Spejl H. 174. B. 150. Konsol H. 96. B. 186. D. 56. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag