1449/8721
Et par russiske hurricane stager af messing, med shades af glas med rosafarvet kant. 19. årh.s sidste halvdel. H. 51 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Russisk auktion, 5. december 2014
Vurdering
Hammerslag
12 bud