2448/800
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008)
Seks lysestager af messing. Udført og stemplet hos Dansk Designs Denmark, JHQ. H. 23,5. (6)
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
997589 | ||
800493 (Autobud) | ||
997589 | ||
800493 (Autobud) | ||
997589 | ||
800493 | ||
997589 (Autobud) | ||
800493 | ||
997589 (Autobud) | ||
804536 | ||
997589 (Autobud) | ||
804536 | ||
997589 (Autobud) | ||
608382 | ||
997589 |