2104/94
Ubekendt maler, 20. årh.
Strandparti med fiskere, der trækker en båd op på land. Utydelig signatur. Olie på lærred. 30×49.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag