1947/586
Martin Bigum (f. København 1966)
“Goosechase”. Sign. Martin Bigum 96, 31/35. Litografi i farver. Bladstørrelse 71×53.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. november 2019
Vurdering
Hammerslag
20 bud