2435/626
“Dansk Møbelkunst gennem 40 Aar”/“40 Years of Danish Furniture Design”. København 1987. Københavns Snedkerlaugs Møbeludstillinger 1927–1966, bind 1–4. Udgivet af Teknologisk Instituts Forlag, 1987. I forlagsbind med omslag. (4)
Mindre brugsspor. Omslag med nogle ridser.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag