1731/​1632

Fire kinesiske hinterglass malerier heraf tre med landskaber og arkitektur samt et med kvinde liggende med barn. 20. årh. 40×60 cm og 52×82 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 3. august 2017

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag