1824/​8529

Russisk ikon forestillende Gudmoder med Jesus. Tempera på træ. 19. årh. 26,5×22.

Restaureret. Mindre afskalninger. Mindre krakeleringer. Ridser og mærker.

Russisk tema, 11. juni 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag