2434/183
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Fiskere og optrukne både og fiskegrej på en strand. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 25×42,5.
Mindre retoucheringer herunder af nålehuller i hjørner. Behov for rensning og opstramning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. august 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud