2033/226
Skrin af malakit, prydet med forgyldt metal, turkiser og koraller. 20. årh. H. 6,5 cm L. 15 cm B. 10 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag