2414/747
Leif Sylvester (f. København 1940)
Uden titel. Sign. Sylvester, 9/100. Fad af polykromt glas. Diam. 38.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 2019, 2019 nr. 567.
Én meget minimal afskalning. Rester af lim på bagsiden.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
19 bud