2450/​901

Nordlux

“Venø”. Sæt på fire udendørs væglamper af patineret kobber. Indvendig skærm af glas. Udført hos Nordlux. (4)

Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker og ir.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

803324 2.000 DKK