Foto endnu ikke klar
893/620
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Ved et monument”. Sign. Bech med titel på bagsiden. Olie på lærred. 34×42.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag