2443/​2026

Omega

“Megaquartz” Constellation af 18 kt. guld. Ref. 196.0013. Stemmegaffelværk med datovisning. Integreret lænke af 18 kt. guld, stardust aventurin skive. Omkreds ca. 20 cm. Ø 32 mm. Vægt ca. 208 g. 1970'erne

Bagkasse nr. 196.0013 og 396.0806.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.

I Aarhus
Vur­dering

80.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?