2031/229
Helle Ekelund (, 20. årh.)
Opstilling med blomster på en stenkarm. Sign. Helle Ekelund. Olie på træ. 17×20,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud