2432/​80

Sidebord af rosentræ, lise af messing, sarg med skuffe og udtræksplade, cabriole ben. Transition form. 19. årh. H. 69. B. 38,5. D. 30.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?