2432/553
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
Uden titel. Sign. CRD 10. Gouache, kul, leveret tusch, vandfarve og olie på papir. Bladstørrelse 100×70.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering