2023/162
Ubekendt maler, 19. årh.
Parti fra Venedig. Usigneret. Gouache på papir. Bladstørrelse 28×42.
Retoucheringer og afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
49 bud