2024/591
Poul S. Nielsen (f. Helsingør 1920, d. 1998)
Parti fra Vang på Bornholm. Sign. monogram. Olie på lærred. 35×46.
Enkelte krakeleringer.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
46 bud