12033/109
Anders Gudmundsen-Holmgren
Tre landskaber. Sign. A. Gudmundsen-Holmgreen. Olie på lærred. 80×66, 66×60 og 98×72. Uindrammet. (3)
Står originalt. Et par af sømmene har sluppet lærredet
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag