11947/47
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Ringridning”. Sign. H. Voigt Steffensen, 82. Nr. 75/100. Litografi i farver. 45×55. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag