2023/25
Elie Anatole Pavil (f. Odessa 1873, d. Rabat, Marokko 1944)
Parti fra Oran i Algeriet. Sign. Pavil Oran. Olie på plade. 23,5×18,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud