2439/1609
Et par franske væglampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme, støbt med pilekogger. Louis XVI form, 20. årh.s begyndelse. H. 55. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
179980 |