2203/201
Ubekendt maler, 19. årh.s første halvdel
Parti fra Kiel. Usigneret. Olie på lærred. 34×45.
Lærredet er dubleret. Krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
36 bud