2014/202
Otto Nielsen (f. København 1877, d. 1959)
Parti fra Bakken. Sign. Otto Nielsen 1913. Olie på malepap. 22×26,5.
Mindre retoucheringer langs kanter. Minimale afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud