2150/831
Cohr
Cocktailshaker af sølv med glat korpus. Udført og stemplet Cohr. Vægt inkl. prop og kork 478 g. H. 24
Normal patina, herunder ridser og mindre mærker.
Moderne kunst og design, 14. december 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud