2040/​4242

1934. 4/25 øre, blå. Variant afskåret næse på 4. Lot med stemplet eksemplar + postfrisk 12-blok med samme variant [ 221x ] [ ** ⊙ ]

Frimærker, 4. oktober 2020

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag