Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Neighbours”. Sign. Kvium 06, E.A. 8/9. Litografi i fire dele. Samlet bladstørrelse 43×150. Uindrammet. (3)
Litteratur: “Michael Kvium - Det trykgrafiske værk 1979–2006”, nr. EC 177, afb. s. 184–185.
Folder langs kanterne. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 10. december 2019