2103/357
Fransk prismekrone med burformet stel, behængt med klare prismer af slebet glas, monteret til el. 20. årh. H. 55(med kæde H. 79). Diam. 45.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag