2103/​357

Fransk prismekrone med burformet stel, behængt med klare prismer af slebet glas, monteret til el. 20. årh. H. 55(med kæde H. 79). Diam. 45.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

2.000 kr.

2.000 kr.