2433/​107

Et par svenske kommoder af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 83. B. 110. D. 46. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?