2014/699
Dansk møbeldesign
“Eik”. Fritstående arbejdsbord af eg. Udført for Interstil. H. 75. L. 140. B. 50.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|