2119/863
Dansk design
Højdejustérbar standerlampe med stamme af messing med detaljer af teak. Base af jern. Skærm af lys akryl. Max H. 171.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag