2119/​863

Dansk design

Højdejustérbar standerlampe med stamme af messing med detaljer af teak. Base af jern. Skærm af lys akryl. Max H. 171.

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 11. maj 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK