2045/434
Skønvirke piedestal af mahogni. Ca. 1900. H. 120. Diam. 30.
Løs top. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag