2045/​434

Skønvirke piedestal af mahogni. Ca. 1900. H. 120. Diam. 30.

Løs top. Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
(Autobud) 2.500 DKK
2.400 DKK
2.000 DKK