12022/119
Sekretær af mahogni, skriveklap bag hvilken skuffer og rum, herunder tre skuffer. 19. årh. H. 140,5. B. 108. D. 53.
Med nedslået klap ses i venstre nederste hjørne et lille afslag. Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud