2034/252
Ubekendt kunstner, 19. årh.s slutning.
Relief af terracotta i form af en engel. Oval. 56×40 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag