2034/​252

Ubekendt kunstner, 19. årh.s slutning.

Relief af terracotta i form af en engel. Oval. 56×40 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag