2124/7633
Martin Bigum (f. København 1966)
“The Ocean”. Sign. Bigum 2016, 119/160. Litografi i farver. Bladstørrelse 100×67.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag