1950/312
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Marine. Sign. V. Qvistorff 1932. Olie på træ. 10×16.
Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag