1950/​312

Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)

Marine. Sign. V. Qvistorff 1932. Olie på træ. 10×16.

Revner i træet.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag