2441/728
Andreas Wargenbrant (f. 1967)
“The Cat”, 2020. Sign. monogram 2024. Patineret bronze. H. 31,5.
Normal patina.
Vurdering
13 bud
800515 (Autobud) | ||
1076014 | ||
800515 (Autobud) | ||
1076014 | ||
800515 | ||
1091087 (Autobud) | ||
800515 | ||
1091087 (Autobud) | ||
800515 | ||
1091087 | ||
823652 | ||
897058 | ||
1127863 |