2016/128
Rococo taburet af mørkbejdset og guldstafferet træ, udskåret med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 47. B. 40. D. 47.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud