2437/46
Interiør med kvinde, der skriver et brev. Sign. Alf Broge 1918. Olie på lærred monteret på plade. 65×51.
Enkelte mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag
35 bud