2003/726
Mikael Kihlman (f. Uppsala 1953)
Gadeparti i diset vejr. Sign. M. Kihlman. Pen og olie på lærred. 47×38.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag