2003/​726 Mikael Kihlman: Gadeparti i diset vejr. Sign. M. Kihlman. Pen og olie på lærred. 47×38.

Be­skriv­el­se

Gadeparti i diset vejr. Sign. M. Kihlman. Pen og olie på lærred. 47×38.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Kunstner

Mikael Kihlman (f. Uppsala 1953)

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

3.000 kr.

3.000 kr.