2450/611
Ib Fabiansen (f. 1928, d. 2009)
“Tema I”. Fire væglamper med lameller af fyr og inderskærme af hvid akryl. Udført og delvist mærket hos Fog & Mørup. H. 35/51. (4)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.