2143/26
Lysberg, Hansen & Therp
Bagagepult af mahogni med lister og sko af patineret messing. 20. årh. H. 101. B. 66. D. 49.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag