2439/1649
Fransk dåse af sølv, cylinderformet, punslet med stiliserede palmetter og blomster. Mester/værksted Puiforcat. 19. årh. Vægt 190 g. H. 9,5 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
800207 |