12131/57
Bogskab af nøddetræ, front med vitrinedør, bag hvilken hylder. 19. årh. H. 172. B. 90. D. 36.
Lille afslag i fineren på fronten (se foto). Enkelte ridser og mærker. Brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag