12131/​57

Bogskab af nøddetræ, front med vitrinedør, bag hvilken hylder. 19. årh. H. 172. B. 90. D. 36.

Sælger oplyser

Lille afslag i fineren på fronten (se foto). Enkelte ridser og mærker. Brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021

Vur­dering

1.500 kr

Hammerslag

750 kr

750 kr