2039/796
Mogens Hansen (, Møbelfabrik)
Fritstående tre-personers sofa med ben af børstet stål, betrukket med brunt skind. Udført hos Mogens Hansen. L. 219.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt